Restaurant

Reis Inn Hotel Kazdağı Restoran’ımızda;

3 farklı restoranıyla,yöresel ve zengin kahvaltımız,101 çeşit lezetten oluşan yemek servisimiz,yeşil ve mavinin seyrinde, unutamayacağınız lezzetleri size sunmaktadır… Şefimizin Türk ve Dünya mutfağından size sunacağı lezzetlere,zengin şarap ve içeceklerden oluşan içki mönümüz eşlik edecek ve damağınızda bırakacağı tatları, bir sonraki ziyaretinize kadar hatırlayacakınız… Siz değerli misafirlerimiz arzu ettikleri takdirde,beğendikleri bir yemeği ertesi gün mutfak şefimizle birlikte yapabilir ve şefimizin lezzet sırlarına ulaşılabilirler.

Reis Inn Hotel Kazdağları gün boyunca servis veren cafe ve barıyla siz değerli misafirlerimize,gün içinde arzu ettiğiniz her an,enfes aroma ve lezzetiyle,keyfinizi arttıracak Türk ve İtalyan kahvelerini sunmaktadır.

Barımızdaki zengin içecek mönüsüyle de dilediğiniz eşsiz lezzetleri günün her anında tadabilirsiniz. Tüm içecek tercihlerinize eşlik edecek lezzetler,mavi ve yeşilin görsel şölenini sunan cafemizde,sizleri bekliyor. İş hayatından kopamayanlar ve tatil deneyimlerini sıcağı sıcağına paylaşmayı sevenler için kablosuz internet erişimi,otelimizin tamamında ücretsiz olarak hizmetinizdedir.

Başa dön